Modernne aasia köök

Kõik sai alguse meie armastusest Aasia köögi vastu. Reisisime palju ja kogusime inspiratsiooni. Meie vaimustus ainult kasvas. Juhus viis meid kokku Londoni ühe mainekama restoranipidaja ja toidufilosoofi Alan Yauga, kelle käe all on sündinud sellised tuntud restoranid nagu Michelini tärniga Hakkasan ja Yauatcha. Tutvustasime talle oma plaane ning koostöös sündiski 2008. aasta kevadel Chedi.

Meie menüüs ei ole juhuslikkust. Iga detail on läbitöötatud, et saavutada tasakaal autentsete aasiapäraste maitsete, parima võimaliku tooraine ja tänapäevaste toiduvalmistamistehnikate vahel. Malaisia päritolu peakokk Hock Meng Beh on töötanud aastaid Londoni Hakkasanis ning jagab oma kogemusi ja nägemust modernsest Aasia köögist nüüd Chedis. Hakkasanis on väljaõppe saanud ka siinsed kokad. Chedi eesmärgiks on pakkuda täiuslikku elamust. Kuidas see on õnnestunud, jäägu teie hinnata.

Chedi on igal aastal 50 parima Eesti restorani esiviisikus. Aastal 2011 valiti Chedi ka parimaks Eesti restoraniks Tallinnas.